O mně

„Spolupracovat s Euronou bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě“

Jako maminka tří dětí jsem hledala možnosti, jak skloubit domácnost, práci a hlavně rodinu, a možná stejně jako spoustu z vás, také seberealizaci a naplnění svých snů.
Mám za sebou již zkušenosti a mohu tě provést cestou k úspěchu bez zbytečných chyb. U mě se můžeš opřít o propracovaný vzdělávací systém naší obchodní skupiny a čerpat z pečlivě připravených materiálů.
Domluvme si konzultaci a sami zjistíte své možnosti. Ke všem přistupuji s největší péčí, kterou umím a respektuji vaše rozhodnutí.
Untitled design(15)"Všichni máme svůj příběh a každý je jedinečný."

MŮJ PŘÍBĚH

Eurona_66

Splněné sny s Euronou

Je to více než 12 let, co se pomalu začal psát můj příběh s Euronou. Při narození prvního syna, několik let předtím, mě začal trápit ekzém na rukou a později se objevil také u něj při zavedení prvních příkrmů. Věděla jsem, že to bude běh na dlouhou trať a užili jsme si perné chvíle minimálně po dobu pěti let. Zkoušela jsem změnit jídelníček, nasadit doplňky stravy, testovala různou kosmetiku, prací prostředky, ale když něco pomohlo, tak jen na krátkou dobu. Ekzém se vracel při sebemenším výkyvu počasí nebo psychiky. Navíc jsem chtěla čisté a voňavé prádlo a toho se mi nedařilo s ekologickými přípravky dosáhnout. 

Euronu jsem poprvé zahlédla u kamarádky, zaujala mě nádherným designem a vůní. Zjistila jsem od ní, že je to šetrná drogerie a v nabídce jsou také přípravky na praní, což mi tenkrát nejvíce utkvělo v hlavě. Tehdy mě odradil katalogový prodej. Podrobnější informace jsem si nevyhledávala, ani po nich nepátrala. Eurona mi zůstala jen vzdáleně v podvědomí.

Až jednou jsem přijela k rodičům na návštěvu (jsme od sebe 300 km), to už jsem čekala své třetí dítko, a u nich v obývacím pokoji ležel na stole krásný katalog EURONA. Zvolala jsem: „Jé, vy máte Euronu, to chci vyzkoušet na praní“, a bylo vymalováno. Pamatuji si, jak jsme asi hodinu společně čichali ke vzorečkům aviváží. 

V té době mě ale vůbec nenapadlo, jak mi Eurona zlepší život.

"Brzy jsem si vyřídila zákaznické číslo a od té doby byla spokojenou samospotřebitelkou."

Při prvním praní jsem byla nadšená z běloskvoucího prádla a postupem času jsem si
všimla, že se mi kůže na rukou krásně hojí a ekzém se již nevrací v takové intenzitě jako
dřív. Když se občas nějaké praskliny objevily, pomohly mi opět přípravky přímo od Eurony.
A to jsem si nemohla nechat pro sebe.

Víte jak to je, když vám něco funguje, rádi to pošlete dál.

Myšlenky na vyšší cíle přišly mnohem později, kdy jsem kamarádky z větší vzdálenosti
začala pod sebe registrovat.

Postupně přicházely i odměny od firmy v podobě provizí a na pozici 9% si mě všimly moje nadsponzorky v síti. Přímého aktivního poradce nad sebou
jsem neměla, tak jsem začala spolupracovat se svou Top manažerkou. Čím více jsem vše poznávala, tím větší byla touha po svobodě a seberealizaci. V té době jsem přemýšlela o práci po své mateřské, která mi po třetím dítěti po deseti letech končila. Mým snem bylo pracovat odkudkoli bych sama potřebovala a chtěla jsem být vlastním pánem. Prioritou byla rodina a děti, a věděla jsem, že se nemůžu vrátit do své předchozí práce.

A    B Y L O   J A S N O 

Eurona_190

" Časovou flexibilnost jsem našla právě u Eurony."

V roce 2016 jsem poprvé postoupila na nejvyšší stupínek 21% a na začátku roku 2021
jsem obhájila manažerský Rubínový titul.

V této práci jsem konečně ohodnocena podle energie, kterou
do ní vkládám. Naplňuje mě a vidím v ní obrovský smysl. Ve své obchodní skupině mám
spoustu přátel, šikovných Top manažerů i poradců. Moc mě těší jejich úspěchy a vědomí,
že sny si můžeme splnit opravdu všichni. 
Ano, opravdu všichni. Vzdělání či věk totiž v Euroně nehraje roli.
Každý může uspět.

"I Ty můžeš!"